Երևան
10 / Դեկտեմբեր / 2018

«Իմ քայլը» դաշինքը ներկայացրել է ռեյտինգային ընտրակարգով առաջադրված թեկնածուներին՝ ըստ ընտրատարածքների

Իմ քայլը» դաշինքը ներկայացրել է ռեյտինգային ընտրակարգով առաջադրված պատգամավորության թեկնածուներին՝ ըստ ընտրատարածքների: Դաշինքի համամասնական ցուցակում ընդգրկված է 183 թեկնածու: Այնտեղ կան «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության, «Առաքելություն» կուսակցության անդամներ, ինչպես նաև անկուսակցականներ:

Թիվ 1 ընտրատարածք (Երևանի Ավան, Նոր Նորք, Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջաններ)

1. Ասլանյան Հակոբ Արսենի – ՔՊԿ

2. Ավետիսյան Ալեքսանդր Մելսիկի – ՔՊԿ

3. Բաթոյան Զարուհի Վալերիանի – ՔՊԿ

4. Գեւորգյան Գոռ Գեւորգի – անկուսակցական

5. Զեյնալյան Նարեկ Արտավազդի – ՔՊԿ

6. Կոնջորյան Հայկ Արսենի – անկուսակցական

7. Հակոբյան Երջանիկ Մանվելի – ՔՊԿ

8. Հայրապետյան Մխիթար Իոսիֆի – ՔՊԿ

9. Հայրապետյան Տաթեւիկ Արմենի – ՔՊԿ

10. Չիլինգարյան Կարեն Վալադիկի – ՔՊԿ

11. Պապիկյան Մեսրոպ Թեւոսի – ՔՊԿ

12. Պողոսյան Քրիստինե Ատոմի – ՔՊԿ

13. Տիգրանյան Հերիքնազ Սարգսի – անկուսակցական

Թիվ 2 ընտրատարածք (Երևանի Արաբկիր, Աջափնյակ, Դավթաշեն վարչական շրջաններ)

1. Աբրահամյան Գայանե Ասքանազի – անկուսակցական

2. Ավինյան Տիգրան Արմենի – ՔՊԿ

3. Արշակյան Հակոբ Վրեժի – ՔՊԿ

4. Բաղդասարյան Նիկոլայ Յուրիի – ՔՊԿ

5. Բեղլոյան Անուշ Էդվարդի – ՔՊԿ

6. Դարբինյան Վազգեն Արշավիրի – ՔՊԿ

7. Հովակիմյան Վահագն Միսակի – ՔՊԿ

8. Հովհաննիսյան Հովհաննես Վահագնի – ՔՊԿ

9. Մակունց Լիլիթ Կամոյի – ՔՊԿ

10. Մկրտչյան Արմեն Պարգեւի – ՔՊԿ

11. Մկրտչյան Հայկ Համլետի – ՔՊԿ

12. Նազարյան Լենա Ռաֆայելի – ՔՊԿ

13. Վարդանյան Վլադիմիր Դավիթի – ՔՊԿ

14. Քոչարյան Անդրանիկ Գրիգորի – անկուսակցական

Թիվ 3 ընտրատարածք (Երևանի Մալաթիա Սեբաստիա և Շենգավիթ վարչական շրջաններ)

1. Գաբրիելյան Սիսակ Արմենի – ՔՊԿ

2. Գալստյան Մերի Արսենի – անկուսակցական

3. Գրիգորյան Էրիկ Էմիլի – անկուսակցական

4. Գրիգորյան Հռիփսիմե Աշոտի – ՔՊԿ

5. Հակոբյան Հրաչյա Վաչիկի – ՔՊԿ

6. Համբարձումյան Համբարձում Գագիկի – ՔՊԿ

7. Հարությունյան Արայիկ Էդուարդի – ՔՊԿ

8. Հովհաննիսյան Արթուր Ղարիբի – ՔՊԿ

9. Հովհաննիսյան Հայկ Գառնիկի – ՔՊԿ

10. Ղազարյան Սոնա Արայի – ՔՊԿ

11. Մաթեւոսյան Զարուհի Գեղամի – ՔՊԿ

12. Միրզոյան Արարատ Սամվելի – ՔՊԿ

13. Պապոյան Գեւորգ Հարությունի – ՔՊԿ

14. Ռուբինյան Ռուբեն Կարապետի – ՔՊԿ

15. Ցիրունյան Հայկ Զարմիկի – ՔՊԿ

Թիվ 4 ընտրատարածք (Երևանի Կենտրոն, Նորք Մարաշ, Էրեբունի, Նուբարաշեն

վարչական շրջաններ)

1. Աթաբեկյան Վարդան Նելսոնի – ՔՊԿ

2. Աղաջանյան Էդուարդ Արթուրի – ՔՊԿ

3. Բադալյան Լուսինե Խաչիկի – ՔՊԿ

4. Գրիգորյան Վահագն Ռոբերտի – ՔՊԿ

5. Թորոսյան Արսեն Գեւորգ – ՔՊԿ

6. Խաչատրյան (Թուխիկյան) Նարինե Լեւոնի - անկուսակցական

7. Սանասարյան Դավիթ Տարոնի – ՔՊԿ

8. Սիմիդյան Հակոբ Կարապետի – ՔՊԿ

9. Սիմոնյան Ալեն Ռոբերտի – ՔՊԿ
10. Վարդանյան Ծովինար Գեւորգի – ՔՊԿ

11. Փամբուխչյան Արմեն Սոկրատի – ՔՊԿ

Թիվ 5 ընտրական տարածք (Արարատի մարզ)

1. Աղազարյան Հովիկ Հովսեփի – ՔՊԿ

2. Ավետիսյան Սոս Վահեի – ՔՊԿ

3. Ատոմյան Սերգեյ Սամվելի – անկուսակցական

4. Գասպարյան Տաթեւիկ Մաթեւոսի – անկուսակցական

5. Թեւոնյան Սեւակ Ռազմիկի – անկուսակցական

6. Կարապետյան Մարիա Էվրադի – ՔՊԿ

7. Հակոբյան Նշան Գալուստի – ՔՊԿ

8. Միրզախանյան Լիլիթ Յուրիի – անկուսակցական

9. Մուրադյան Ռոման Գագիկի – անկուսակցական

10. Պարսիլյան Տիգրան Սերյոժայի – ՔՊԿ

11. Սարգսյան Գարիկ Մնացականի – ՔՊԿ

Թիվ 6 ընտրական տարածք (Արմավիրի մարզ)

1. Առաքելյան Մնացական Արազի – անկուսակցական

2. Գրբոյան Սիրան Վազգենի – անկուսակցական

3. Գրիգորյան Կարեն Ժիրայի – ՔՊԿ

4. Գրիգորյան Մարիամ Մանվելի – ՔՊԿ

5. Ենգիբարյան Վիկտոր Լեւոնի – անկուսակցական

6. Ղազարյան Թագուհի Արարատի – ՔՊԿ

7. Մանավազյան Արուսյակ Լեւոնի – ՔՊԿ

8. Մեխակյան Արգիշտի Մեխակի – անկուսակցական

9. Միրզոյան Առաքել Օգսենի – անկուսակցական

10. Մկրտչյան Նարեկ Արշակի – ՔՊԿ

11. Պետրոսյան Արսեն Հովհաննեսի – ՔՊԿ

12. Սարգսյան Սիրաք Սամվելի – ՔՊԿ

13. Տոնոյան Ռազմիկ Թաթուլի – ՔՊԿ

14. Օհանջանյան Էմին Ռուբենի – ՔՊԿ

Թիվ 7 ընտրատարածք (Արագածոտնի մարզ)

1. Ասատրյան Մաթևոս Գոռի – ՔՊԿ

2. Գեւորգյան Դավիթ Հովիկի – ՔՊԿ

3. Ղազարյան Արմենուհի Նշանի – ՔՊԿ

4. Մալխասյան Անդրանիկ Մյասնիկի – անկուսակցական

5. Մովսիսյան Սերգեյ Լեւիկի – ՔՊԿ

6. Նազարյան Արսեն Գարեգինի – ՔՊԿ

7. Սարգսյան Անահիտ Սարգսի – ՔՊԿ

Թիվ 8 ընտրատարածք (Գեղարքունիքի մարզ)

1. Գրիգորյան Նարեկ Հարազատի – ՔՊԿ

2. Թարվերդյան Արամ Էդուրադի – ՔՊԿ

3. Թովմասյան Թագուհի Մանուելի – ՔՊԿ

4. Կարապետյան Աննա Սամվելի – ՔՊԿ

5. Կարապետյան Վարազդատ Ազատի – անկուսակցական

6. Ղազարյան Ալխաս Աղաբեկի – անկուսակցական

7. Սանոսյան Գնել Հենզելի – ՔՊԿ

8. Սարգսյան Կարեն Վահանի – ՔՊԿ

9. Սարգսյան Հայկ Զարեհի – ՔՊԿ

Թիվ 9 ընտրատարածք (Լոռու մարզ)

1. Ավետիսյան Արմեն Նիկոլայի – անկուսակցական

2. Առաքելյան Սամվել Սուրենի – անկուսակցական

3. Դանիելյան Վահե Սերյանի – ՔՊԿ

4. Դավոյան Արփինե Հրահատի – ՔՊԿ

5. Խաչատրյան Արամ Մայիսի – ՔՊԿ

6. Ղուկասյան Անդրեյ Սերժիկի – ՔՊԿ

7. Մելիքյան Արմինե Ռազմիկի – անկուսակցական

8. Մկրտչյան Արեն Միքայելի – ՔՊԿ

9. Պապիկյան Սուրեն Ռաֆիկի – ՔՊԿ

10. Պառավյան Լուսինե Հովիկի – անկուսակցական

11. Պետրոսյան Արտաշես Պետրոսի – անկուսակցական

12. Սարգսյան Վահան Վրույրի – ՔՊԿ

13. Ուլիխանյան Տիգրան Արմենի – ՔՊԿ

14. Օհանյան Վանիկ Սիրակի – անկուսակցական

Թիվ 10 ընտրատարածք (Կոտայքի մարզ)

1. Աբգարյան Գեւորգ Գուրգենի – ՔՊԿ

2. Բոշյան Արման Արամի – ՔՊԿ

3. Հակոբյան Վաղարշակ Սոսի – ՔՊԿ

4. Հովհաննիսյան Վահե Սահակի – Առաքելություն կուսակցություն

5. Մամիկոնյան Գոհար Սամվելի – ՔՊԿ

6. Միքայելյան Սասուն Մեխակի – ՔՊԿ

7. Պետրոսյան Ռոմանոս Վանիչկայի – ՔՊԿ

8. Ստեփանյան Լիլիթ Սասունի – ՔՊԿ

Թիվ 11 ընտրատարածք (Շիրակի մարզ)

1. Առուշանյան Դավիթ Վոլոդիայի – ՔՊԿ

2. Բաղդասարյան Նազելի Հրաչի – անկուսակցական

3. Գինեցյան Էլզա Հովսեփի – ՔՊԿ

4. Հարությունյան Հովհաննես Ավետիքի – ՔՊԿ

5. Հովսեփյան Սոֆիա Ազատի – ՔՊԿ

6. Մելիքջանյան Արա Ռոմիկի – ՔՊԿ

7. Մխչյան Կարապետ Մանուկի – ՔՊԿ

8. Պալյան Էմմա Նորայրի – ՔՊԿ

9. Պետրոսյան Սարգիս Ռաֆիկի – ՔՊԿ

10. Պետրոսյան Տիգրան Գուրգենի – անկուսակցական

11. Սարիբեկյան Նիկոլայ Ռուբիկի – ՔՊԿ

12. Սարուխանյան Կարեն Հակոբի – ՔՊԿ

13. Սեխլեյան Դավիթ Ժիրբերդի – անկուսակցական

14. Վարդապետյան Արմեն Սուրենի - անկուսակցական

15. Ցոլակյան Ֆելիքս Խոստեղի – անկուսակցական

Թիվ 12 ընտրատարածք (Սյունիքի և Վայոց Ձորի մարզեր)

1. Բաբայան Նարեկ Վարուժանի – ՔՊԿ

2. Գրիգորյան Աննա Արամի – անկուսակցական

3. Խաչատրյան Արմեն Էդմոնդի – ՔՊԿ

4. Ծատրյան Մարիամ Ալիկի – անկուսակցական

5. Կանդազյան Կարեն Ստյոպայի – ՔՊԿ

6. Կարապետյան Տիգրան Գոռի – անկուսակցական

7. Համբարձումյան Կարեն Հովհաննեսի – անկուսակցական

8. Ղազարյան Մարինա Կամոյի – ՔՊԿ

9. Ղահրամանյան Նարեկ Սամվելի – ՔՊԿ

10. Սարգսյան Տրդատ Նորիկի – ՔՊԿ

Թիվ 13 ընտրատարածք (Տավուշի մարզ)

1. Անտոնյան Լուսինե Ռուսլանի – անկուսակցական

2. Անտոնյան Հերմինե Սամվելի – ՔՊԿ

3. Բեգլարյան Հայկանուշ Խորենի – ՔՊԿ

4. Ղալումյան Վահե Վոլոդիայի – ՔՊԿ

5. Ճաղարյան Էդգար Աշոտի – անկուսակցական

6. Չոբանյան Հայկ Հարությունի – անկուսակցական

7. Փաշինյան Սիփան Արտակի – ՔՊԿ

դիտվել է 19908 անգամ

Ելակետ լրատվական գործակալությունը Մոսկվա-ում

Գյումրիում վնասել են Նիկոլ Փաշինյանի արձանը (Տեսանյութ)

Երեւանի դպրոցում ուսուցիչը դպրոցականների շրջանում ԼԳՏԲ քարոզչություն է իրականացրել (Video)

Կրակոցներ և դանակահարություն Էրեբունիում

Ուշագրավ փոփոխություններ. ովքեր են Հայաստանի խոշոր հարկատուները

Կայացավ հայ-չինական մշակութային երեկոն

Արևիկ Ուդումյանը, Զարուհի Բաբայանը, Սոֆի Դևոյանը, Լիլիթ Մարգարյանը, Գոհար Հարությունյանը, Աստղիկ Սաֆ...